ברוכים הבאים לפורום תאונות דרכים, הפורום עוסק בנזקי גוף ולא בנזקי רכוש. הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה בהקדם האפשרי. יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מהמשיב כל אחריות.
 • מחפש עורך דין צווארון לבן
  חיים
  11:37 25/03
  אשמח לדעת אם אתם מכירים אותו ותוכלו להמליץ עליו תודה!
  http://www.sharabi-law.co.il/%D7%A2%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%95%D7%95%D7%90%D7%A8-%D7%9C%D7%91%D7%9F
 • תאונה אישית
  אלי
  18:36 21/03
  אני מבוטח בתאונה אישית , בתחילה הביטוח שילם לי אובדן ימי עבודה , בפעם השנייה כאשר הגשתי , דחה את התביעה בטענה שכבאי גב תחתון הם לא שייכים לנפילה היות ומספר הימים שהגשתי 7 האם יש דרך לתבוע מבלי להיכנס לעלויות גבוהות תודה
 • קצבת נכות מהביטוח הלאומי ופיצויים לפי חוק נפגעי תאונות דרכים
  מעא
  00:56 13/03
  שלום,
  נפגעתי בתאונת דרכים (לא במסגרת העבודה ) לפני 6 שנים ועד היום אני סובל מהגבלה ניכרת ולא יכול לעבוד ( לא יכול לעמוד באופן ממושך וסובל מהרבה בעיות נוירולוגיות ) , מקור המחייה היחיד שלי הוא הבטחת הכנסה מהביטוח הלאומי בתור יחיד.
  הגשתי תביעה נגד חברת הביטוח של הרכב לפני 5.5 שנים וטרם ניתן פסק דין. שאלתי היא האם אוכל להגיש תביעה לקצבת נכות מהביטוח הלאומי שיכולה להיות גבוהה מהתשלום שאני מקבל כיום מהבטחת ההכנסה ? אם כן האם אחוז הנכות הרפואית שייקבע בוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי יהיה מחייב ובתביעה לפי הפלת"ד ייקבע אותו אחוז ? אם אגיש תביעה לקצבת נכות ואימצא זכאי, האם תשלומים שישולמו לי יקוזזו מהסכום שיגיע לי מהתביעה לפי הפלת"ד ? והאם מה שאני מקבל היום מהבטחת הכנסה יקוזז מהסכום שיתקבל מהתביעה נגד חברת הביטוח או שאין קשר בין הדברים ? מהו זמן טיפול סביר לסגירת התיק.
 • תאונת דרכים
  אלון
  14:18 11/03
  היי דני,
  במידה ואדם נהג שיכור (אך לא ידע שהוא שתה אלכוהול) והרג אדם. במה יכולה להסתיים ההרשעה? גרימת מוות ברשלנות או הריגה?
 • תאונה ללא נפגעים, אבל בשכרות ללא מעצר משטרתי
  דני
  16:02 07/03
  אם עשיתי תאונה בשכרות ללא נפגעים ולא חיכית למשטרה, השארתי את האוטו בעמוד שנתקעתי בו והלכתי לחבר כדיי לא לעבור בדיקת אלכוהול על ידי שוטרים ולאבד את הרישיון...
  לאחר התפקחות אני מרגיש כאבים ורוצה לפנות למיון אבל חושש שהם יזמינו משטרה... האם בית החולים מזמין משטרה במקרה שאני אומר שנפגעתי בתאונה או שלא... ?
  מה שאר התופעות של פניה לבית חולים
 • תאונת דרכים
  אני
  12:01 02/03
  עברתי תאונת דרכים לפני כחודש כאשר רכב אחר פגע בי בחוזקה בכביש מהיר שלא באשמתי. כתוצאה מהתאונה לאחר כמה ימים החלו כאבים חזקים בגב. יש לי קושי להתכופף ולהרים דברים שמשקלם כבד. האם יש אפשרות לקבל פיצויים על הנזק שנגרם לי ?
 • נפילת תקרה
  חיים
  00:34 03/02
  שלום רב!

  הנני משכיר דירה כבר 3 וחצי שנים מאותו משכיר בחדר שינה היה סדק אם נפיחות בתקרה בחודש שמיני בזמן שישנו נפל עלינו התקרה אני נפגעתי בראש נהיה לי חתך 1 ס"מ אם דם כתוצאה מכך הייתי צריך מנוחה ומשככי כאבים ונשאר לי סימן קטן בראש ולאשתי שהייתה בחודש שישי נבהלה מאוד וכתוצאה מכך היה לה כאבי בטן חזקים והיא קיבלה גם ימי מחלה בנוסף נשברה לנו המיטה החשמלית שלנו שמעורכת בתשע אלף יש לציין שהתברר שכל זה זה תוצאה של רטיבות מהשכן הוא הפעיל תחברת ביטוח שהכירה בנזק של רטיבות בתקרה
  השאלה היא:האם אפשר לתבוע תחברת ביטוח גם על נזקי גוף ורכוש{כמובן שיש לי תיעוד רפואי ותמונות מהמקרה}.
  תודה רבה על תשובתך
 • תביעה נגד חברת ביטוח
  אלה
  18:57 21/01
  נוסעת נפצעה כתוצאה מבלימה עזה של הנהג. חברת הביטוח דורשת מגוון טפסים וביניהם טופס ויתור על סודיות רפואית. חובה לצרף להם?
 • התנערות ביטוח
  נאור
  15:25 21/01
  שלום
  לפני מספר חודשים רכבתי על אופניים ועקב התפרצות של מישהי לשביל הנסיעה סטיתי מהנתיב התנגשתי במעקה בטיחות ממש חזק עם הברך מה שיצר קרע ברצועה הצולבת
  כשפניתי לחברת הביטוח לה אני שייך וובעל פוליסת תאונות אישיות טענו שהפוליסה מכסה אך ורק שברים וכוויות
  זה יכול להיות? אז מה קורה בפגיעות חמורות יותר?
  בסופו של דבר הזדקקתי בניתוח וחוץ מהחזרים פיזותרפים עפ"י הפוליסה איני זכאי לשום פיצוי
  כיצד זה ייתכן ? זה נראה כביטוח משברים ולא תאונות
  מה ניתן לעשות האם זה חוקי שהם מתנערים מאחריות של תשלומי פגיעה
 • פגיעת גוף בעקבות תאונה
  נילי
  17:13 14/01
  נכנסה נהגת ברכבי, ונפגעתי בגב ובצוואר, וסובלת מכאבים עזים, היא איננה מודה, לנזק ברכב ובכלל, הלכתי לבית החולים יש אישור, כמו כן אישור משטרה, מה עליי לעשות ,?
 • אין טלפוני במחלקת אגד נזקי גוף כבר חודש ימים!
  REUTPOLO@G...
  10:40 11/01
  שלום רב!
  בתאריך 16/12/2014 נסעתי באוטובוס פנימי בירושלים. כאשר רכב פרטי התנגש מאחורי האוטובוס. והנהג בלם בחוזקה. קיבלתי מכות חזקות! הייתי במיון באותו יום. ועד היום אני סובלת מכאבים בגב וברגליים. אני מנסה המון בכל יום!! להתקשר לאגד ולא עונים שם כלל! ( ניסיתי מספרים שונים). אני חייבת שאגד יחזרו אליי. אם לא יטופל בהקדם אפנה למבקר המדינה!!
 • הצבעות רדומות לאחר תאונה
  ענת
  20:47 04/12
  הבן שלי בן 16 נפגע בתאונה ואחרי זמן הרגיש נימול ורדימות 2 הצבעות בעד ומין עשינו המון בדיקות לשלול מחלות שניורולג שלך בדיקות תשרת נפוצה תקין בדיקה של המוח גב תקין וכתב שיתכן שזה מהמכה בתאונה כמה בערך מגיע פיצוי להתפשר עם הביטוח
 • נפילה באוטובוס- (דחוף)
  חסוי
  12:39 03/12
  שלום רב.

  נפלתי לפני שבועיים באוטובוס על 2 הברכיים ועל יד ימין נבדקתי במר"מ עשו לי ציום רנטגן ולא היה שבר. הייתי בחמישיה ימי חופש (כולל שישי שבת, לא עובדת ימי שישי שבת) חזרתי לעבודה אבל עדיין כואב לי. הייתי אצל האורטופד.

  שאלתי: האם הביטוח של החברה יכיר בזה שחזרתי לעבוד ובגלל הראת המצב אני צריכה שוב להיות בחופש?

  אודה לך על תשובתך המהירה.
 • תאונת דרעים לפני יותר מ20 שנה
  סנדרה
  20:22 30/11
  נתנאל שלום!
  בגיל 5 עברתי תאונת דרכים כהולכת רגל, כיום אני בת 27...
  ברור לי שזה המון זמן ובטח כמעט בלתי אפשרי לשחזר פרטים מהמקרה,
  אבל יש משהו שמאוד מפריע לי בסיפור הזה.
  התאונה התרחשה ביום הראשון שלנו בארץ, מיותר לציין שהורי לא ידעו מילה בעברית ולדעתי ניצלו את העובדה הזו קצת...
  כשנה לאחר המקרה, הגיע אליי מישהו לבית הספר, הייתי בכיתה א' או ב' ולא ברור לי כלל איך הוא הצליח להיכנס לבית הספר או איך המורה הסכימה לכך שילדה קטנה תוצא מהכיתה על ידי גבר זר.
  בכל מקרה, אין לי מושג אם זה היה מישהו מטעם הביטוח או העורך דין של הנהג הפוגע,
  נשאלתי על ידו מספר שאלות כגון- אם כואב לי משהו אחרי התאונה, אם אני סובלת ממשהו וכו'
  על סמך המידע הזה בוטל התיק.
  האם זה חוקי לתחקר קטינה בדרכי מרמה כאלו?? האם ניתן לעשות עם זה משהו כיום או שכבר עברו יותר מידי שנים...?
 • ניתוח אחרי תאונת דרכים
  עמיר
  17:58 18/11
  שלום רב עשיתי לפני שנתיים ת.ד ומזה אני לא עובד. בצילומיים יש לי פריצות דיסק ופגיעה עצבית בגב מותני וצוואר נאלצתי לפני חצי שנה לעשות ניתוח שאיבת דיסק בגב .ואחרי הניתוח נגרם לי שיתוק כף רגל .השאלה השיתוק של כף הרגל הזה מי תובעים ?את בית חולים על רשלנות או מתלבש על תיק תאונת דרכים תודה
 • תאונה בה נהרג אדם
  אילון
  17:51 05/11
  גיסתי נהרגה בתאונת דרכים, האשם בתאונה על פי המשטרה הוא בעלה, הפרקליטות מעוניינת להגיע אתו להסדר טיעון, האם ההורים של גיסתי יכולים לתבוע את הבעל בהליך אזרחי???
 • תאונת דרכים
  רחלי
  10:36 26/10
  הנני אישה כבת 70 , נפגעתי בתאונת דרכים בעת שנסעתי באוטובוס והא עצר בפתאומיות . פניתי לאורטופד וזה שלח אותי לצילום .
  מה עליי לעשות? האם יש צורך לפנות לביטוח הלאומי? תודה
 • אחוזי שכר טרחה
  מרסל
  10:19 12/10
  כמה אחוזים לוקח עו"ד כשכר טרחה עבור תביעה לנזקי גוף כתוצעה מנפילה בסופר?
  והאם זה כולל הכל.
 • תאונת דרכים בדרך לעבודה
  אורן
  10:51 09/10
  שלום אשמח לקבל עזרה או הכוונה מה לעשות.לפני למעלה מי שנתיים עברתי תאונת דרכים בדרך לעבודה לפני שנה בערך ניקבע לי ע" המל"ל 10 אחוז נכות אורטופדית על גב תחתון .ידוע לי שהקביעה של הנכות תופסת בבית משפט בעבר עברתי שני תאונות דרכים קלות אבל מעולם לא הייתי בוועדה רפואית ולא הייתה לי נכות כרגע העורך דין שלי טוען שחברת הביטוח טוענת שהנכות לא קשורה לתאונת הזאת ומיכיוון שעברתי בעבר תאונות הוא מפחד שימונה מומחה ויפחיתו באחוזי הנכות אציין שבעבר מעולם לא הייתה לי הגבלה בתנועות ולאחרונה אף קיבלתי אישור של רופא תעסוקתי על החמרה במצב לאחר שעברתי בדיקת סיטי בגלל שבעבר עברתי תאונות העורך דין שלי טוען שהוא לא יודע מה להגיב לבית משפט והוא אומר בגלל שקיבלתי כסף מהמל"ל יש מצב שהתביעה ניבלעת מאוד תמוהה בעיניי ההיתנהלות של העורך דין לפני חודשיים דיברו איתי על בערך מאתיים אלף שקל וכרגע הוא מדבר איתי על בליעה שקיבלתי 24.000 אלף שקל אבקש עצה או הכוונה איך לינהוג
 • תאונת קטנוע
  bbking
  03:24 04/10
  רכב נכנס בי כשעצרתי במעבר חצייה.
  הנהג אמר שהוא ישלם מכיסו על הטיפול כי הוא לא רצה לערב ביטוח.
  גררתי את הקטנוע למחרת למוסך שהוא בחר. הנזק היה גדול והוא החליט לערב ביטוח.
  הפוגע אמר שהוא מזמין שמאי ומשך אותי שלושה ימים. בינתיים המוסך טיפל בנושא ההנעה של הקטנוע מבלי שביקשתי. ואף הזמין את חלקי הפלסטיקה השבורים.
  מה אני יכול לעשות כדי שיתקנו לי את הקטנוע במהירות האפשרית לפני תחילת הלימודים??
 • תאונה
  גיא
  13:19 02/10
  עשיתי תאונה לא רצינית לא קרה לי כלום חוץ מכמה מכות וצוואר כואב. האם יש טעם לתבוע אם הפסדתי שבוע עבודה או שבית משפט יכול לקבוע שתבעתי סתם ולחייב אותי על בזבזוז זמן של בהמ"ש
 • תאונה עצמית בקטנוע, ביטוח חובה עם השתתפות עצמית מוגדלת
  תומר
  16:44 07/09
  עו"ד בירן שלום,
  החלקתי עם הקטנוע, וכתוצאה סבלתי משבר בכף היד, כולל ניתוח וברגים לקיבוע עד החלמה ומשפשופים קלים יחסית. לאור העובדה כי עשיתי (לצערי) ביטוח חובה עם השתתפות עצמית מוגדלת (25,000 ש"ח) בתמורה להוזלת הפרמיה, אינני יודע האם כדאי לי לתבוע את הביטוח בגין התאונה. אשמח לקבל את התייחסותך.
  תודה רבה,
  תומר
 • תאונת קטנוע
  נטלי
  10:26 04/09
  שלום,

  כלב שבעליו משאירים אותו לא קשור במושב רץ לי לגלגלים של הקטנוע ועקב זאת החלקתי ונפצעתי בברכיים הפסדתי שבוע עבודה ויש נזקים לקטנוע האם אפשר לתבוע את הבעלים של הכלב?

  תודה מראש
 • נפילת תקרה של הבית
  חיים
  02:02 04/09
  שלום רב!

  הנני שוכר דירה כבר 3 שנים {אותו דירה} ולפני חודש בזמן שאני אשתי ובתי הקטנה יושנים במיטה בחדר שינה נפלה עלינו חלק מהתקרה
  המזל שהכול נפל בצד שלי וגרם לי לחתך בראש לאשתי ולתינוקת לא קרה כלום אלא רק נבהלו מכל הבלאגן אשתי בהריון מה שגרם לה ללחץ בעובר אבל הכול היה בסדר אם העובר בסוף. התקשרנו לבעל הבית של הדירה והוא באמת בא וראה מה קרה בסוף לאחר בדיקה מעמיקה התברר שהתקרה נפלה כתוצאה מנזילת מים ממקלחת השכן הוא כמובן הפעיל ביטוח ותיקן אצלו את כל הנזילה והם צריכים לבוא ולתקן פה גם בדירה הביטוח הכיר בזה שהנזילה היא זאת שגרמה לנפילת התקרה .
  השאלה שלי:האם אני יכול לתבוע תביטוח דירה של השכן על נזקי גוף ועוגמת נפש?לאחר המכה בתקופה האחרונה אני סובל בכאבי ראש חזקים שבאים והולכים ללא סיבה מה שלא היה לי קודם.
  אודה לך על תשובתך.

  חיים
 • רכב חברה נכנס בי - את מי לתבוע? הנהג או החברה?
  שחר בר
  19:38 02/09
  היי,

  פגע בי ברכבי רכב שרשום תחת חברה, אחרי נסיונות לקבל את מה שמגיע לי לתיקון,
  כולל שיחות עם הפוגע, נסיון מול חברת הביטוח שלו ושלי, החלטתי להגיש תביעה קטנה.

  השאלה היא, את מי אני תובע?
  האם את החברה שהרכב בבעלותה או את הנהג שפגע בי או את שניהם?

  תודה,

  שחר.
|
|
|
|
|
איך הגעת לאתר?
בניית אתרי וורדפרס
כל הזכויות שמורות פרקליטי IL בע"מ 2015   |   info@p-il.co.il