שופיח יעונמל רזוע ןכו שלוגל עדימל חתפמ תולימ אוצמל שופיח יעונמל שמשמה חתפמ תולימ אוצמל שופיח יעונמל רזוע ןכו שלוגל עדימל שמשמה הז רוזיא שופיח יעונמל רזוע ןכו שלוגל עדימל שופיח יעונמל רזוע ןכו שלוגל עדימל
 • איום לרצח קטינה בת 15 בתוך בית הספר
  דידו
  18:36 10/06
  שלום רב,
  אבא ואמא לתלמידה באותה כיתה בבית ספר אשר לומדת בו הבת שלי
  פרצו לבית הספר
  האבא וןהאמא הרביצו לבת שלי ואחזו בבת שלי והבת שלהים התחילה להרביץ לבת שלי
  התחילו לקלל את הבת וגם אימו על הבת שיהרגו אותה ויציתו אותה למוות
  איומים היו שבדרך שלה הביתה הם יהרגו אותה ויציתו לנו את הבית ואת והמכונית וגם יישרפו הבת שלי למוות
  איומים מול בני כיתתה ומול המורים
  הגשתי תלונה במשטרה
  ואני צריך יעוץ משפטי ועורך דין גם
 • עורך דין שאינו משתף פעולה
  דרור
  01:37 07/06
  שלום רב לעורך דין לירן זילברמן שאלתי היא כזאת לפני כחצי שנה נעצרתי בחשד להיתפרצות לרכב חונה מונה לי מטעם הסנגוריה הציבורית עורך דין הוחלט כי היה במעצר בית לילי חלקי תחת פיקוח ערב צד ג והפקדת ערבות במזומן לבית המשפט הדיון הבא ניקבע לי רק לעוד 10 חודשים ובנתיים אני במעצר בית לילי חצי שנה אני מתקשר לעורך דין והוא מתחמק מימני בכל מניי תירוצים פעם הוא בחופשה פעם הוא בחול וכן הלאה אני מבקש מימנו שיערער לגבי המעצר בית שאני נימצא בוא כבר חצי שנה כי חייתי בשכירות ומאז כבר עברתי דירה ולא היתקנתי את הבית משפט לגבי ההעברה וחוץ מיזה אני כבר תקופה ממושכת במעצר בית ואני רוצה להישתחרר אני מיתקשר אליו והוא בשלו לא עונה מסנן וגם שהוא עונה יש לו תירוצים בקיצור ביכלל לא משתף פעולה אני יזכיר רק שהסניגור שמונה לי הוא מטעם סנגוריה ציבורית מה אפשר לעשות בעניין תשובתך והדרכה שלך מאוד חשובה לי כי אני ממש במשבר ואיני יודע מה לעשות והעורך דין מנצל את זה אשמח לתשובה מנומקת בתודה רבה מכל הלב דרור?
 • תגובה ל:עורך דין שאינו משתף פעולה
  אני חושבת ...
  17:42 26/06
  אני חושבת שגם הוא עורך דין שלא משתף פעולה יש שאלות מאפריל ללא תגובה
 • תקיפת שכנים
  סיון
  10:39 10/05
  ביקשתי במהלך השבוע האחרון מהשכנים שלא להצמד לרכבי בעת החנייה תגובתו של השכן היתה "אני אשתדל" וכך הוא המשיך להשאיר מרחק מן הרכבים של ס"מ בודדים אם בכלל ולהצמד לרכבי למרות שיש לו הרבה מקום חנייה והוא העדיף להצמד. צלצלתי בשישי האחרון למשטרה לשאול האם אני יכולה להתלונן על כך והם אמרו שכן. יצאתי החוצה לצלם את הרכב ובחזרתי אם הבית יצאה ושאלה מה קרה עניתי לה שביקשתי יפה לא להיצמד לרכב. בני משפחתה ישבו בחוץ בחצר והיא התחילה להרים את קולה ובכך עוררה אותם. הם החלו לקלל לזרוק אבנים ולצאת החוצה לכיוון החצר שלי במטרה להתקוטט ואפילו יצאו עם כסא לזרוק עלינו אך אחד השכנים מנע מהם. במהלך ה"אקשן" אחד מבניה סטר לי ואז הם החלו להכנס לחצר שלהם ולהמשיך לזרוק אבנים. כשבאה המשטרה הם טענו שסטירה לא היתה ושאנחנו אלה שזרקנו את האבנים [דבר שלא היה].בערב שמעתי את האמא מצלצלת מביתה "לחפש טובות" משוטרים שיסגרו את התיק. מה עלי לעשות? אוכל גם להגיד תביעה פלילית או אזרחית? אני מתקשה לישון בלילה מאז המקרה יש לי 2 תינוקות בבית ובן זוגי עובד שעות רבות מחוץ לבית. אודה על מענה
 • חיפוש משטרתי
  יוסף
  00:50 07/05
  היום, יום העצמאות, ערכתי "קמפינג" להנאתי יחד עם מספר חברים. הופיעו בפניי שני אנשים אשר הזדהו כשוטרים, ואף הציגו תעודה עפ' דרישתי. הם דרשו לערוך חיפוש ברכבי, ובמקרה הצורך לדבריהם אף על גופי ובגדיי. כמובן שסירבתי מכיוון שהדבר משפיל אותי בפני הסובבים.
  לאחר דין ודברים איתם אפשרתי להם בלית ברירה, לערוך חיפוש ברכבי. רשמתי את פרטי השוטרים. הנני מעוניי לדעת אם אכן כך, והדבר חוקי ללא צוו בית משפט לערוך חיפוש ברכבי הפרטי או בגופי ובגדיי.

  אודה לך מאוד להתייחסותך,
  בכבוד רב,
  יוסף.
 • אירוע בחנות פרחים- להתייחסות עו"ד אודה
  תילתן
  02:10 30/04
  עו"ד שלום!
  בפסח הועסקתי בתור שליח בחנות פרחים מספר ימים ללא תלוש (בשחור).
  פניתי לבעלת חנות הפרחים לשלם לי את שכרי היא התחמקה.
  בשיחתנו האחרונה, בעלת החנות אמרה לי להגיע לחנות לקבל את הכסף, הגעתי ושוב לא קיבלתי.ברגע של איבוד עשתונות אמרתי לאחד הקונים בחנות שלא כדאי לו לרכוש פרחים בחנות כי החנות לא משלמת לעובדים שלה.
  המוכרת התקשרה למשטרה ואמרה שיש מטריד בחנות אז עזבתי את החנות.
  האם יש עילה לתביעה פלילית נגדי ?
  האם יש עילה לתביעה אזרחית נגדי?
  תודה
 • ועד בית נוכל
  שלמה
  21:05 15/03
  חברתי גרה בבניין והועד בית שם הוא בעל 4 דרות באותו בניין הוא למעשה לא פעם אחת מנפח הוצאות ולפי דברי חברתי הוא עושה זאת למעשה כמה פעמים.בהוצאה האחרונה הוא עשה שיפוץ הפסיפס בדירה מסויימת פלוס גישה לנכים היביא סכום לתשלום .חברתי ביקשה חשבונית קבלה הצאות נוספות פלוס אחריות לעבודה הוא אמר לה שהוא לא חייב לה שום דבר אכשיו אחרי שנה הוא בא עם ניירות ואמר שהוא ינתק לה את המים החמים אים לא תשלם .השאלה שלי היא אם יש לו זכות לנתק אותה ממים חמים ?הגשנו תלונה במשטרה ועשו ממינה צחוק אמרו שזה נושא לפקח עירוני.תודה מחכים לתשובה
 • תגובה ל:ועד בית נוכל
  לירן זילבר...
  13:38 16/03
  נא שאל שאלתף בפורום המתאים.

  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • מעשה סדום בקטין
  ללא שם
  22:10 05/03
  בס"ד
  שלום אני בן 20 בעל עבר פלילי נקי ולפני שנה וחצי נחקרתי בחשד לשני מעשי סדום ומעשי מגונה בקטין בן 12 בחקירה שלי אני הודיתי רק על מעשה סדום אחד המשטרה ועורכת דין שלי הסכימו לשחרר אותי אחרי יומים ללא שום מגבלות והיום אחרי שנה וחצי אחרי שעברתי טיפול פרטי שנקרא טיפול פסיכו חינוכי עם המלצה שאני מתאים לקבוצה יעודית לעברייני מין והיום אחרי שנה וחצי הפרקליטות הסכימה רק לתקן את כתב אישום למעשה מגונה לפי סעיף348(א) בנסיבות 345(א)(3) - מעשה אחד בלבד אבל זה רק בתנאי שאני חותם להם לפני שמגישים את זה וגם בתנאי שאני מורשע בדין .מה שאני הבנתי מעורכת דין שלי מטעם הסנגוריה הציבורית שיש בעיה באמינות של הקטין בחקירה אבל היא לא מוכנה להגיד מה הבעיה באמינות ולכן היום פטרתי אותה מתיק שלי גם מסיבה הזאת וגם מסיבות אחרות ורציתי לשאול כמה שאלות חשובות בנושא :
  1. הפרקליטות רוצה תשובה בימים הקרובים עם אני מסכים לתנאים שלהם ורציתי לדעת אם כדאי לחתום איתם כבר עכשיו על דבר כזה לפני בכלל שהגישו כתב אישום ( החשש שלי לחתום על דבר כזה זה בגלל שהיא רוצה שאני יורשע כבר עכשיו לפני כתב אישום ואני לא מוכן כי אני רוצה להילחם על הרשעה שלי ולכן אני חושש מי זה )??
  2. האם יש לי סיכוי לצאת מתיק הזה בלי הרשעה במידה ואני בא לבית המשפט ואומר להם שאם אני יורשע אני יפוטר מעבודה( עבודה שאני עובד היום ) וגם הצבא לא יגייס אותי בגלל הרשעה הזאת וגם הלימודים שאני הולך ללמוד בעתיד במידה והיה לי הרשעה אז אני לא יכול לקבל רישיון להיות מנדס ?
  3. במידה ואני מורשע בדין רק על מעשה מגונה אחד ובמידה ותסקיר שירות מבחן יוצא חיובי האם אני יכול לקבל עדין מאסר בפועל ( יש לי גם נסיבות חיים קשיים שאני לא רוצה לפרט כאן )?
 • תגובה ל:מעשה סדום בקטין
  לירן זילבר...
  14:17 10/03
  מטבע הדברים, שאלותיך מורכבות מהמון פרטים שאינם בידיעתי כך שאינני יכול לענות לך מבלי שאלמד את חומר החקירה ואינני יכול לעשות זאת כל עוד הינך מיוצג.

  ככל שברצונך לשכור שירותיו של עורך דין אחר- עשה זאת.

  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • הזמנה לסור לתחנת המשטרה
  חסוי
  21:45 02/03
  קיבלתי מכתב בדואר על הזמנה לסור לבירור משטרתי בפ"א. על צו החקירה עצמו נמצאים הפרטים של אבי ולא שלי אך על המעטפה שמי מופיע ושם אבי מופיע בסוגריים. כלומר על המעטפה שמי (שם אבי) ושם משפחה כאשר בצו עצמו מופיעים פרטי אבי בלבד. אין פרטי חוץ ממספרים סידוריים או כל פרטים. בנוסף ברצוני לדעת האם טעות המשטרה יש בה בכדי לבטל הזמנה זו מעיקרה כפי שלפעמים קוראים על כך בדוחות תנועה שכאשר שוטר מבצע טעות יש בה בכדי לבטל את ההליך עצמו. תודה מראש
 • תגובה ל:הזמנה לסור לתחנת המשטרה
  לירן זילבר...
  14:16 10/03
  אין בטעות כדי לבטל את ההזמנה. ממילא, יוכלו לבוא לקחת אותך או לזמן אותך מחדש.

  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • תלונה במשטרה
  יעל
  11:14 08/01
  שלום!!
  אני רוצה להתייעץ איתך לגבי תלונה שהגשתי במשטרה לפני כשנתיים.
  בעבר היה לי חבר שבמילים עדינות לא התייחס אלי יפה ופגע בי פיזית ומילולית. השכלתי ועזבתי אותו ונישאתי לבחור מדהים, אך אותו חבר המשיך והטריד אותי גם אחרי החתונה. היה מתקשר עשרות פעמים ביום מחסוי וכו'. יום אחד אחרי עשרות שיחות שעשה אלי לנייד החלטתי לשים לזה סוף והחלטתי להגיש תלונה במשטרה, התרעתי בפניו שאם לא מפסיק אני הולכת להגיש תלונה אך הוא לא הפסיק. הלכתי לתחנת המשטרה והחוקרת חקרה אותי במשך שעה ארוכה, הראיתי לה את כמות השיחות ההזויות אלי ואפילו היא ענתה לו לשיחה שבה הוא קילל אותה למרות שהזדהתה כשוטרת. כמובן גם סיפרתי לה על התקופה שהיה מתעלל בי פיזית. מאז התשקרו אלי כמה פעמים בודדות מהמשטרה וביקשו ממני להגיע לעימות מולו,אך אני לא רציתי. עברו שנתיים מאז וחשבתי שהתיק נסגר ונגמר כי לא רציתי להגיע לעימות מולו,אך לפני שבוע הוא התקשר אלי ואמר שקיבל כתב אישום ומבקש שאני ייגש לבטל את התלונה מולו, טוען שעבר הרבה זמן והוא השתנה, התייעצתי עם בעלי והחלטתי לבטל אותה. עדיין לא ניגשתי לתחנה, ואותו בחור פנה אלי מספר פעמים ואמר שגם אם אבטל את התלונה זה לא יעזור ורצה שאני יכחיש את הכל וככה הוא ייצא מזה. טען ואמר שהמדינה היא תובעת אותו ולכן לא יעשו לי כלום. כמובן שלא הסכמתי לשקר, אמרתי לו שמקסימום אוכל ללכת לבטל את התלונה. ואז שום התקשר אלי וביקש ממני שאדבר עם התובע ואגיד לו שאני סולחת על הכל , ושהוא לא מהווה עלי איום יותר. חשוב לי להבהיר אני כיום במקום אחר בחיים שלי, אני ב"ה נשואה, אני לא מעוניינת להציף את הכל מחדש, אני מאמינה שלכל בנאדם מגיעה הזדמנות שניה ואני סולחת לו על הכל בלב שלם. אני רוצה לבקש ממך עצה, מה אפשר לעשות במצב כזה? אני ממש ממש אשמח שתעזור לי!!! תודה רבה
 • תגובה ל:תלונה במשטרה
  לירן זילבר...
  14:21 09/01
  שתי אופציות:

  1. להגיש תלונה במשטרה.
  2. להתעלם ממעשיו.

  אני הייתי מציע להגיש תלונה במשטרה- אולי גם הייתי מנסה להוציא צו הרחקה לפי חוק "הטרדה מאיימת".

  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • קבלת תוצאות בדיקת פוליגרף
  אלון
  14:40 07/01
  שלום.

  עברתי בדיקת פוליגרף במכון פרטי אולם מזמין הבדיקה מסרב להעביר לידי עותק של התוצאות - חוקי?
  האם המכון חייב להעביר לי עותק תוצאות?

  תודה,
  אלון.
 • תגובה ל:קבלת תוצאות בדיקת פוליגרף
  לירן זילבר...
  17:36 07/01
  אלון,

  מדובר בסוגייה אזרחית.
  נא פנה לפורום המתאים.


  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • כתב אישום בגין איומים
  דני
  11:36 07/01
  שלום רב

  הוגש נגדי כתב אישום בגין איומים על השכן בנוכחות השוטרים.

  ברצוני לציין שאת האיום השוטרים טוענים שאמרתי "במקום ובנוכחותם"

  האם זה השוטרים לא מציינים במפורש שהמקום זה דירתי והם נכנסו ללא אישור מצדי וללא

  צו מבית משפט מהווה עילה לטענה מקדמית בהתאם לסעיף 149(3) לחוק.

  כמובן שאם השוטרים לא היו נכנסים לא היה קורא דבר כי היו חילופי דברים בני לשוטרים

  על כך שנכנסו לדירתי בניגוד לחוק ואני דורש שיעזבו.  בברכה
  דני
 • תגובה ל:כתב אישום בגין איומים
  לירן זילבר...
  17:36 07/01
  דני,
  אינני סבור כי מדובר בטענה מקדמית רלוונטית.
  עצתי לך היא לשכור שירותיו של עו"ד.


  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • תגובה ל:תגובה ל:כתב אישום בגין איומים
  כתב אישום ...
  12:26 08/01
  תודה על התגובה

  אני מעוניין לייצג את עצמי.

  אני צריך יועץ חצוני כמובן בתשלום.

  האם אפשר לפנות למשרדך ?.


 • תגובה ל:תגובה ל:תגובה ל:כתב אישום בגין איומים
  לירן זילבר...
  14:20 09/01
  מתנצל,
  אינני מאמין ב"חצי עבודה" - בעיניי זה גם נוגד את כללי האתיקה.
  אני לא נוהג להנחות אנשים איך לפעול. אני חושב שזו טעות מצידך לעשות כן.
  לא יודע מה הטעם. אם זה עניין כספי, שקול לבקש את שירותי הסנגוריה הציבורית.


  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • ביטול ערבות
  יוסף
  19:40 03/01
  שלום לעורך דין לירן זילברמן לפניי בערך כחודשיים נעצר דוד שלי כדי לשחררו השופט ביקש שערב צד שלישי יחתום על ערבות ואכן חתמתי ערבות והוא שוחרר בתנאים מקבילים מעצר בית לילי ואיסור להיפגש אם האדם שאיתו הוא נעצר דוד שלי גם היתבקש להפקיד ערבות כסף מזומן על סך 10,000 שקלים מנגד אני חתמתי על ערבות צד שלישי על סך 10,000 גם כן שאלתי היא כזאת עכשיו היתחרתתי ואני רוצה לבטל את הערבות איך עושים את זה ואם יש סכנה שדוד שלי יחזור למעצר עקב כך שאני מבטל את הערבות מחכה לתשובה בתודה יוסף?
 • תגובה ל:ביטול ערבות
  לירן זילבר...
  17:06 06/01
  יוסף,
  פנה לעורך הדין שמייצג את האדם שבעניינו חתמת ערבות או לחילופין הגש בקשה לבית המשפט וציין כי הינך מעוניין שבית המשפט יפטור אותך מהערבות .


  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • הקראת זכויות
  מורן
  11:37 16/12
  האם גם בארץ קיים חוק המחייב את השוטרים לקרוא לעצור את הזכויות בעת מעצר? ואם כן איך ניתן להוכיח ולהשתמש בזה כשלא הוקראו לעצור הזכויות
 • תגובה ל:הקראת זכויות
  לירן זילבר...
  12:39 16/12
  לפי הוראות סעיף 24 לחוק המעצרים יש צורך להזדהות בעת ביצוע מעצר ולהסביר את סיבת המעצר. בפועל גם בתחילת החקירה נאמר לחשוד/עצור במה הוא חשוד וזכויותיו לפחות לפי הפרוטוקול מוזכרות ומוסברות.

  להלן הוראות סעיף 24

  ביצוע המעצר
  24. (א) העוצר אדם יזהה את עצמו תחילה בפני החשוד, בציון שמו או כינויו הרשמי והיותו שוטר או עובד ציבור, יודיע לו מיד שהוא עצור ויבהיר לו את סיבת המעצר בהקדם האפשרי במהלך ביצוע המעצר; שוטר יזהה את עצמו גם בהתאם להוראות סעיף 5א לפקודת המשטרה [נוסח חדש], התשל"א–1971 (להלן – פקודת המשטרה), ועובד ציבור יזהה את עצמו גם על ידי הצגת תעודה המעידה על סמכויותיו. היה המעצר על פי צו שופט, ימסור מבצע המעצר לעצור עותק מהצו.
  (ב) הוראות סעיף קטן (א), למעט החובה להודיע לחשוד על המעצר ולמסור לו עותק מהצו, לא יחולו –
  (1) אם ברור בנסיבות הענין, כי זהות השוטר וסיבת המעצר ידועים לעצור;
  (2) אם מילוין עלול לסכל את ביצוע המעצר;
  (3) אם מילוין עלול לגרום לפגיעה בבטחון מבצע המעצר בשעת ביצוע המעצר או להעלמת ראיה;
  חלפו הנסיבות שמנעו מילוי הוראות סעיף קטן (א), יקיים מבצע המעצר את ההוראות האמורות מוקדם ככל האפשר.
  - לשאלה כיצד ניתן להוכיח? עניין של ראיות ומהימנות בפני בית המשפט.

  בברכה,
  עו"ד לירן זילברמן
 • תביעה מפוברק שקבלתי מחברת איקיוטק
  יעל אור
  18:11 25/10
  השבוע שמענו בערוץ 2 על חברת איקיוטק שדורשת מלקוחות בתרגיל עוקץ כספים על שום דבר שהתחייבו ומהיימת בהליכי הוצאה לפועל וכו.
  גם אני בין הקרבנות. ואני אשה בת 70 לא יודעת על מה מדברים שם ועל מה התביעה, ומאיפוא אביא להם 2000 שח, שאני חיה מבטוח לאומי . אני מבקשת אותך להתקשר אלי 0522446816 יעל בהקדם האפשרי, למצוא אפשרות לעזור לי. אני במצוקה גדולה.
  כמו כן אני מבקשת להתיעץ איתך בקשר לעורכת דין שהמלצת לי בזמנו מהאתר הזה, שנתגלו חילוקי דעות בינינו. ואני זקוקה לך מאד. תודה ושבת שלום. [אפשר גם בשבת]
|
|
|
|
|
איך הגעת לאתר?
בניית אתרי וורדפרס
כל הזכויות שמורות פרקליטי IL בע"מ 2015   |   info@p-il.co.il